دستگاه تیلر کلتیواتور هندلی WM900

تومان8,789,484

  •  نوع سوخت مصرفی: بنزین
  •  نوع موتور: بنزینی
  •  قدرت موتور: 6.5 اسب بخار
  •  انتقال قدرت: تسمه ای
  •  نحوه شروع کار: هندل

توضیحات دستگاه تیلر کلتیواتور هندلی WM900
تیلر کولتیواتور هندلی یک ابزار خاک ورزی می باشد و خاک های که در زمین های زراعی در مرحله اول، خاکورزی می شوند ممکن است به خوبی با هم ترکیب نشده باشند از این رو نیاز به خاک ورزی برای بار دوم می باشد. تیلر کولتیواتور هندلی وظیفه خاک ورزی ثانویه را به عهده دارد که در این مرحله، لایه های خاک هوادهی می شود و خاک برای جذب بهتر آب آماده سازی می شوند.

معرفی تیلر کولتیواتور هندلی
تیلر کولتیواتور هندلی خاک های روی زمین را به کمک دندانه های خود می شکند، این کار در عمق کمی انجام می گیرد. کولتیواتورها برای هرس کردن علف های هرز کنار گیاهان نیز به کار می روند. ایده ی ساخت کولتیواتورها از گاو آهن های قدیم گرفته شده است البته کاربرد هریک از آنها کاملا متفاوت است. وظیفه ی گاو آهن ها خرد کردن کلوخ های روی زمین است اما تیلر کولتیواتور هندلی باید خاک های روی سطح زمین را با هم مخلوط کند و با سله کشی خاک های سفت را نرم کند که به نوعی آماده سازی خاک ها برای شخم زدن می باشد. کولتیواتورها در سه نوع مختلف تولید می شوند که عبارتند از:

·        کولتیواتور بنزینی: این نوع از کولتیواتورها قدرت موتورشان بین 5 تا اسب بخار است معمولا برای زمین هایی از این کولتیواتور استفاده می شود که مساحت کمی داشته باشند و همچنین بسیار مناسب زمین های شیبدار است

·        کولتیواتور دستی: از این کولتیواتور برای علف های هرز کنار درختان استفاده می شود این دستگاه مجهز به تیغه هایی برای هوادهی می باشد.

·        کلوتیواتور دیزلی: مناسب زمین های بزرگ زراعی است محل قرارگیری قسمت های مختلف این دستگاه در همه ی مدل ها یکسان می باشد.

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دستگاه تیلر کلتیواتور هندلی WM900”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اسکرول به بالا